Навигация+ 

C чого почати?

Опубликовано Январь 30, 2018 – 13:29

У чому краса проживання у власному заміському будинку? Перша і, очевидно, найголовніша причина - екологія: як правило, котеджні селища і ділянки під будівництво розташовуються осторонь від магістралей і жвавих доріг, а це означає, що замість міста, в якому з кожним роком стає все важче дихати через смог і пилу, ви отримуєте невелику часточку прекрасної російської природи з лісами, луками і найчастіше з озером або річкою. Крім того, що природа благотворно позначиться на вашому здоров'ї, ваші діти скажуть вам «спасибі» за те, що їм буде де грати - навряд чи цей простір можна хоч якось порівняти з темними і тісними міськими дворами. Третій безсумнівний плюс проживання за містом в своєму власному будинку - це повна відсутність міських шумів, які так дратують (завивання автосигналізацій, крики на вулиці посеред ночі), а замість цього - безтурботний спокій і тиша, зрідка порушуються лише скрекіт цикад та трелями солов'їв. І ще один важливий фактор - відсутність прямих сусідів, які його не заллють вас зверху, не піднімуться знизу, тому що ваша дитина тупає по підлозі, і не будуть постійно свердлити суміжну стіну.

Приступаючи до вибору типового будинку на сайті нашої проектної організації, подивіться поверхові плани, розташування кухні, спальні, холу і санвузлів і ви відразу зрозумієте, наскільки він відповідає вашим потребам.

Житловий будинок Сіті на своєму сайті https://www.cityhouse.com.ua/ru/ пропонує широкий вибір новобудов для проживання.

Проект будинку - це набір документів і креслень, що дозволяє контролювати архітектурне і будівельне якість, а також витрата матеріалів. Якщо ви будуєте будинок без проекту, ви не зможете врахувати всі тонкощі процесу і, що найголовніше, не зможете контролювати витрату коштів, в результаті чого ви можете сильно вийдіть за рамки свого бюджету. Проект будинку, пропонований на нашому сайті, містить в собі всю необхідну інформацію, за допомогою якої можна розрахувати повний обсяг конструктивних і обробних матеріалів, що дозволить заздалегідь розрахувати вартість споруди. Докладні креслення і плани дають вам можливість заздалегідь побачити ваш майбутній будинок. Проектна документація гарантує відповідність будинку прийнятим технічним стандартам (ГОСТ, СНиП). Крім того, якщо ви будуєте будинок за проектом, який вже враховує всі конструктивні особливості будівлі, ви можете бути точно впевнені, що фундамент вашого будинку витримає все навантаження, стіни не дадуть тріщин, а перекриття поверху не прогнутися. Якщо в майбутньому ви заплануєте зробити ремонт в побудованому будинку, то, маючи креслення, ви зможете точно визначити, де розташовані приховані комунікації. Також за вашим бажанням ми можемо внести деякі зміни в конструкцію будинку, який ви купуєте, що додасть неповторність типовим проектом. Проектна документація необхідна для легального ведення будівництва і оформлення будинку у власність. Також за вашим бажанням ми можемо внести деякі зміни в конструкцію будинку, який ви купуєте, що додасть неповторність типовим проектом. Проектна документація необхідна для легального ведення будівництва і оформлення будинку у власність. Також за вашим бажанням ми можемо внести деякі зміни в конструкцію будинку, який ви купуєте, що додасть неповторність типовим проектом. Проектна документація необхідна для легального ведення будівництва і оформлення будинку у власність.

Проект будинку складається з архітектурного , конструктивного і інженерного розділів.

В архітектурному розділі зазначаються точні геометричні параметри споруди, конструкції і їх елементів. Як правило, до складу цього розділу входять:

- поверхові плани - на них вказуються розташування приміщень, їх площі і розміри, розташування стін, дверних і віконних прорізів, санвузлів;

- план конструкції даху і план покрівлі - на них показані перетину елементів даху, форма, розміри, нахил і інші особливості даху;

- фасади будинку - зовнішній вигляд будинку з лицьового боку, ззаду і з боків;

- розрізи будинку - показують елементи будинку (стать, перекриття, дах) після його перетину вздовж і впоперек.

У конструктивному розділі креслення розробляються на основі архітектурної частини, конструкції розраховуються на міцність і стійкість. Вказуються схеми розташування плит перекриттів і особливості фундаменту. За конструктивним розділу ведеться будівництво і замовляються матеріали. Конструктивний розділ включає в себе:

- план фундаментів - вказується тип і глибина фундаменту, розміри подушки фундаменту, креслення армування;

- план перекриттів - вказується схема розкладки перекриттів, балок і плит. Розробляються для кожного поверху з урахуванням всіх отворів для інженерних комунікацій;

- план покрівельних конструкцій - вказуються всі розміри елементів конструкції покрівлі;

-розрізи конструктивних вузлів - допомагають будівельникам правильно виконати окремі ділянки робіт;

- специфікації конструктивних елементів - визначають їх кількість, особливості та розміри. Ці дані є підставою для закупівлі матеріалів.

Інженерний розділ включає в себе схеми розташування та особливості опалення, вентиляції, водопостачання і каналізації, газопостачання, електропостачання та слабкострумових мереж. У цьому розділі зазначаються характеристики кожного елемента системи, потужності і шляхи підключення при розведенні мереж.

Похожие страницы