Навигация+ 

Електронні стабілізатори напруги змінного струму

Опубликовано Март 13, 2017 – 17:36

Обмотки автотрансформатора вмикаються і вимикаються за допомогою напівпровідникових елементів сімісторов або тиристорів, у більш дешевих моделей - за допомогою електронних реле. Їх переваги: висока швидкість спрацьовування за рахунок роботи напівпровідникових ключів, довговічність ключів, в конструкції немає механічних вузлів, які відчувають знос. Недоліки: ступінчаста стабілізація, чутливість до умов роботи напівпровідникових елементів.

Купить Стабилизаторы напряжения по выгодной цене Вы можете в интернет магазине ElectroTorg.
За принципом установки можна виділити три типи стабілізаторів: підлогові; підлогові з можливістю кріплення на стіну; підлогові з можливістю установки на комутаційну стійку або на стіну.

До стабілізаторів можна придбати додаткові аксесуари: байпас, комутаційну стійку і БКС. Байпас - це пристрій, за допомогою якого можна перемикати змінний струм: він йде через стабілізатор напруги або в обхід, ток перемикається за допомогою ручного перемикача на байпасе. Цей пристрій потрібно застосовувати, коли потрібно пустити струм в обхід стабілізатора при електропостачанні від генератора.


Другий приклад: робота зі зварювальним апаратом. В цьому випадку байпас дає можливість проводити будь-які роботи з стабілізатором, профілактичний ТО, ремонт або заміну проводки без комутації. Комутаційні стійки застосовують для трифазної мережі, вони забезпечують зручність монтажу 3 стабілізаторів (кожен на свою фазу, біля стійки загальна клемна колодка). Є 4 види стійок:
порожня - для монтажу і комутації;
з байпасом;
з байпасом і БКС;
з БКС без байпаса. БКС - блок контролю мережі, який відключає всі стабілізатори, якщо припиняється електропостачання на одній фазі, або якщо параметри напруги виходять за межі стабілізації. БКС потрібен, коли до трифазні стабілізатори підключають трифазну навантаження в 380 В: верстат, насос, грубку. Для цього виду апаратури потрібне постійне харчування по всім трьом фазам, переривання постачання хоча б на одній з фаз виключено. Для приватних будинків, до яких підводяться три фази, але всередині будинку розводка виконана за однофазною схемою, установка БКС не потрібно. Запорукою довгої роботи стабілізатора напруги є наступні умови:
відповідність температурного режиму навколишнього середовища,
робота без перевантажень по потужності,
правильно підібраний тип стабілізатора (відповідає умовам параметрів напруги в стаціонарній електромережі).

Головний показник якості та надійності - оптимальна ціна стабілізатора напруги. Якщо показники роботи апарату вказані високі, але при цьому він відрізняється низькою вартістю, то значить проведений в Китаї, навіть якщо в графі «Виробник» вказана інша країна. Китайські стабілізатори замовляють російські компанії, і їх постачають виключно в СНД, вимог щодо якості немає, крім одного: мінімально можлива ціна. Якісну техніку для стабілізації напруги випускають в Росії, Італії та Україні, дешеву - в Китаї. В інших країнах немає заводів з виробництва стабілізаторів, є лише торгові марки, які там зареєстровані. Якісний стабілізатор напруги змінного струму - це основний елемент безпеки вашого будинку, електричної техніки, запорука спокійного і комфортного життя. Не економте на безпеці!

По материалам: http://electrotorg.biz.ua/

Похожие страницы