Навигация+ 

Енергозберігаюче скло

Опубликовано Март 4, 2018 – 16:52

Як правило, вибір виробів залежить від призначення будівлі, обраного і затвердженого дизайну, а також переваг самого власника. Не в останню чергу на вибір матеріалів для оздоблення фасаду впливають і передбачувані умови експлуатації.

Бажаючи задовольнити запити навіть найвимогливіших клієнтів, компанія "Моя Хата" знаходиться в постійному пошуку нових рішень, оновлюючи і удосконалюючи існуючу концепцію співпраці з клієнтами. Ми гарантуємо нашим клієнтам високу якість будь-якої категорії будівельної продукції, яка реалізується нами. Купити необхідні фасадні матеріали - оздоблювальні або теплоізоляційні - можна безпосередньо зі складу компанії або замовивши доставку безпосередньо до місця розташування будівельного об'екта.Енергосберегающее скло

Качественный гранитный памятник поможет изготовить компания Помни Всегда по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Енергозберігаюче скло житловій будівлі до 50 відсотків енергії тепла може загубитися крізь вікна. Що необхідно зробити, щоб зменшити дані втрати? Для цього потрібно розглянути і визначити першочергові причини втрат тепла крізь вікна.

Перше, втрати залежать від того, яку теплопровідність має саме скло. В даному випадку для того, щоб зменшити втрати, необхідно збільшити число стекол, які є, в віконної конструкції.

Друге, втрати залежать від конвекції повітря. Вирішити цю проблему можна, якщо встановити герметичний склопакет.

Третє, від інфрачервоного випромінювання залежать втрати тепла, тому що, як кажуть деякі дані, пропадає приблизно 70 відсотків теплової енергії. Зменшити втрати тепла є можливість тільки лише якщо застосувати нізкоеміссионноє скло - це (Low-E), на одну поверхню цього скла завдали особливе напилення. Покриття - невидиме для ока людини і виконує роль фільтра, коли пропускає в приміщення промені сонця і перешкоджає виходу енергії тепла назовні. Після такого покриття у скла з'являються специфічні характеристики, які допомагають зберігати тепло.С допомогою цього напилення відбивається всередину приміщення інфрачервоне, довгохвильове, випромінювання, яке виходить від нагрітих предметів і опалювальних радіаторів.

Існує два типи нізкоеміссионного напилення, які є м'якими і твердими. Скло, які мають тверде покриття, володіють більшою стійкістю до зовнішніх впливів, і їх не складає труднощів обробляти. Проте, ці скла мають суттєво меншу ефективність і велику вартість, якщо порівнювати зі склом, у яких є м'яке покриття. Власне тому тверде напилення мало-помалу, витісняють з ринку будматеріалів скла, мають м'яке покриття.

На сьогоднішній день однокамерним склопакетів, які мають енергозберігаючі скла, більше віддають перевагу, ніж двокамерним, в які вставлено звичайне скло, тому що, перше, вони мають теплоізоляцію вище, а друге, вони мають меншу вартість. Крім цього, однокамерні склопакети відчутно легше, ніж двокамерний склопакет, внаслідок цього підвищується довговічність віконної фурнітури. Зазвичай енергозберігаючі скла вже вставлені в готові пластикові вікна вже на стадії виробництва. Ще один плюс можна додати для вікон, в які вставлено низькоемісійним скла, він полягає в тому, що такі вікна збільшують комфортність проживання в приміщенні, тому що в зимовий період часу, температура на внутрішній поверхні скла буде в кілька разів вище, ніж в тому випадку , коли використовується простий склопакет.

Похожие страницы