Навигация+ 

​Підготовка стін під шпалери - завжди вигідна ціна!

Опубликовано Январь 17, 2019 – 18:22

Щоб нові шпалери радували око і служили вам довгі роки, їх поклейка на стиках і кутах не відбирала багато часу, а при бічному огляді не було видно горбків і ям, потрібно дуже ретельно підготувати стіни. Цей етап відноситься до чорновим робіт і виконується на самому початку ремонту. Оптимальним варіантом є багатоступінчастий етап, в який входить грунтування, оштукатурювання, шпатлювання, ошкурювання. При чому, етап грунтування слід виконувати після кожного наноситься штукатурного або шпаклювального шару після його повного висихання. Ошкурювання, як правило, виконується в самому кінці, перед обклеюванням. Але є спосіб скоротити цей трудомісткий, багатоступінчастий і дорогий процес, про який ми розповімо вам трохи пізніше.

Профессиональное ориентирование на местности, которому Вы можете научиться прямо сейчас.

До речі, за часів СРСР шпалери клеїли відразу на бетонні стіни, при цьому замість грунтовки використовувалися старі газети і клейстер. Зараз технології обробки стін кардинально помінялися.

види шпалер

На сьогоднішній день частіше за інших застосовуються вінілові і бамбукові шпалери, завдяки їх красі, зручності у використанні, довговічності і привабливою ціною. З них легко видаляти плями бруду, їх можна навіть мити.

Не втратили своєї актуальності і паперові шпалери. Вони дешевші, проте, не так цікаві за фактурою, легко псуються і мають більш короткий термін служби. Крім того в продажі є також велюрові, текстильні (тканинні) і склошпалери, які мають масу переваг, але коштують значно дорожче. Новинкою ринку є шпалери з натуральної бавовни або так звані рідкі шпалери, які продаються в мішках і наносяться на стіну шпателем.

Кожен тип відрізняється своєю специфікою, тому підготовка повинна проводитися відповідно до обраної різновидом. Деякі рельєфні види шпалер успішно приховують дрібні дефекти поверхні стін (подряпини, нерівності, і т.д.), інші (тонкі і блискучі) навпроти, виділяють їх. Склошпалери і шовкографія відрізняються своєю вагою, отже, вимагають більш міцного зчеплення з поверхнею стіни. Ідеальні стіни повинні бути рівні, жорсткі, що забезпечують максимальне зчеплення з клеєм.

Етапи підготовки стін

Технологія може варіюватися в залежності від того, в якому стані знаходиться подготавливаемая поверхню. У разі, коли стіни вже були раніше обклеєні шпалерами, то для початку, зрозуміло, старий шар необхідно видалити, так само як і залишки старого клею. Для новобудов і нового будівництва процес підготовки стін до обклеювання шпалерами складається з наступних етапів:

грунтовка,

штукатурка,

повторна грунтовка,

шпаклівка (1 або 2 шари),

ошкурювання,

Якість проведення цих підготовчих заходів значно впливає на зовнішній вигляд стін після закінчення ремонту.

Похожие страницы