Навигация+ 

Як вибрати алюмінієвий куточок перфорований

Опубликовано Ноябрь 12, 2017 – 09:14

Ті, хто планує будівництво або ремонт, неминуче стикаються з необхідністю закупівлі різних матеріалів. Так, наприклад, при проведенні покрівельних робіт буде незамінна мідна стрічка . А якщо плануються штукатурні роботи або монтаж гіпсокартонних конструкцій, то буде потрібно придбати алюмінієві куточки. Вони бувають різних типів, тому не завжди зрозуміло, на які критерії слід орієнтуватися при виборі.

Купити алюмінієві куточки можна тут за вигідною ціною.

Напрями застосування

В першу чергу слід визначитися з напрямком застосування. Найчастіше такий профіль потрібно, щоб зміцнити зовнішні кути. Це найбільш вразливі місця більшості конструкцій, оскільки навіть невелике механічний вплив може призвести до утворення відколів, а за допомогою кутового профілю можна попередити їх виникнення.

Існують різні варіанти армування, але вирішити проблему раз і назавжди здатний тільки алюмінієвий куточок. З його допомогою можна не тільки підсилити конструкцію, але і надати їй потрібну геометрію. Зазвичай мова йде про прямолінійній розміщенні. Однак, підрізавши одну з полиць куточка і деформувавши другу, можна посилити і криволінійні кути (це актуально в тому випадку, якщо потрібно зміцнити, наприклад, фігурні арки з гіпсокартону).

Основні параметри вибору

Перше, на що потрібно звернути увагу, - конфігурація виробів. Вони повинні бути перфорованими. Саме такий тип найбільш зручний в роботі. Крім того, такі вироби мають мінімальну вагу, тому не обтяжують конструкцію.

Вибираючи такий профіль, необхідно орієнтуватися на наступні параметри:

товщина - вона може коливатися в діапазоні від 0,22 до 0,3 мм;

довжина - вона може досягати 6 метрів;

діаметр отворів в полках та ін.

Вибір конкретного варіанту залежить від поставлених перед покупцем завдань. Так, для кріплення вузлів і арматурних ланок можуть застосовуватися посилені і анодовані алюмінієві куточки . Для криволінійних з'єднань використовуються різнобічні або полками куточки, а для прямолінійних - рівнополочні.

Похожие страницы