Навигация+ 

Гідроізоляція ванною своїми руками: поради будівельника

Опубликовано Октябрь 7, 2017 – 07:03

У статті перераховані основні зони ризику, які потребують уваги при облаштуванні гідроізоляції у ванній, а також вказані перелік необхідних матеріалів і рекомендації щодо їх використання.

Ванна кімната - саме вологе місце в будинку, ремонт в якому повинен проводиться в суворій відповідності з будівельними нормами. В іншому випадку його результати не будуть збережені надовго.

Однак наймання професійних робочих обійдеться в значну суму і при цьому не завжди доцільний: більшу частину типових робіт можна виконати самостійно.

Гідроізоляція ванною своїми руками: поради будівельника

зони ризику

Именно накопительная карта Пятерочки дает возможность собрать крупную денежную сумму в кратчайшие сроки.

Перед початком облаштуванням гідроізоляції рекомендуємо ретельно оглянути місця, які схильні до руйнівної дії вологи в першу чергу:

● зона біля умивальника;

● простір поруч з душовою кабіною;

● зона біля ванни;

● зазори між стіною і підлогою;

● кути приміщення;

● місця введення комунікацій (простір біля труб, кранів і т.д.);

● підлогу і стелю.

матеріали

Крім застосування водонепроникного покриття (наприклад, кахлю), у ванній необхідно використовувати гідроізоляцію для захисту обробки від просочування рідини через шви, стики і мікротріщини в чистової обробки, які не видно неозброєним оком.

Види гідроізоляції для ванної

● Рулонний. Призначена для укладання під стяжку підлоги. Зовні нагадує склотканина або полотно з бітумом. Може використовуватися для гідроізоляції дерев'яних підлог.

● Обмазочная. Є комбінацією декількох видів матеріалів, що мають різні склади і властивості (бітумна мастика, бітумні полімери, полімерні і цементні суміші, рідкі мембрани і герметики). Відрізняється простотою нанесення (можна використовувати звичайний валик) і не вимагає ідеально рівній поверхні. Однак до складу засобів включені їдкі компоненти, від яких виходить різкий запах. При роботі в ванній можуть зробити шкідливий вплив на дихальні шляхи, тому при роботі з ними використовують респіратори.

● Проникаюча. Являє собою склад на основі піщаної суміші, цементу і хімічно активних компонентів, які проникають в товщу бетону і надають гідрозахисні властивості безпосередньо бетонних конструкцій. Після нанесення всередині бетону утворюються кристали, які закупорюють пори і мікротріщини. У підсумку самі конструкції стають надійним гідрозахисним бар'єром. Гідроізоляція цього типу відрізняється простою і високою швидкістю нанесення, універсальністю (застосовується для підлоги, стін і стелі) і безпекою для здоров'я людини.

Технологія нанесення проникаючої гідроізоляції

Гідроізоляційний матеріал наносять на зачищений і зволожений бетон пульверизатором або пензликом.

Після застигання першого шару матеріал наносять повторно і т.д. (Необхідну кількість шарів зазвичай вказано на упаковці).

Протягом декількох днів оброблену поверхню залишають під щільною повітронепроникної плівкою. Це необхідно для більш глибокого проникнення кошти в товщу бетону.

Як вибрати проникаючу гідроізоляцію?

На ринку представлена продукція кількох десятків виробників гідроізоляції проникаючої типу з Європи, країн СНД та Білорусі. Однак принцип їх дії однаковий, а якість ізоляційних властивостей бетону в більшій мірі залежить від ретельного підбору кошти під особливості конструкцій, ніж від бренду.

На ринку Білорусі добре зарекомендували себе гідроізоляційні матеріали «Пенетрат». Це вітчизняний продукт, який, незважаючи на доступну ціну, завоював визнання споживачів і отримав безліч позитивних відгуків. Якість продукту підтверджено сертифікатом на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001-2001.

Гідроізоляційні матеріали «Пенетрат» допоможуть захистити будь-яку поверхню: підлогу, бетон і стелю. Використовуйте проникаючу гідроізоляцію «Пенетрат» і забудьте про вогкості, цвілі і грибку у ванній.

Похожие страницы