ОБ’ЄДНАНА БАТЬКІВЩИНА МАЄ НАМІР БЛОКУВАТИ «МОВНИЙ ЧОРНОБИЛЬ» У МІСЦЕВИХ РАДАХ

08 Сер 2012, 21:03

Об’єднана опозиція «Батьківщина» звернулася до депутатів місцевих рад із закликом скликати позачергові сесії та ухвалити рішення, які на рівні територіальних громад не дозволять вступити в силу злочинному антиукраїнському закону «Про засади мовної політики».

Звернення стосується передовсім обласних, районних, міських рад, у яких існує демократична більшість.

Відповідні прямі доручення отримають місцеві  фракції та депутати від політичних сил, які сьогодні сформували Об’єднану опозицію.

«Нова демократична більшість у новому парламенті скасує цей закон, але сьогодні перед нами стоїть завдання не допустити його руйнівної дії, не дозволити запущеному владою «мовному Чорнобилю» вбити українське слово», - зазначають у «Батьківщині».

В Об’єднаній опозиції також закликали місцевих депутатів рішеннями рад ініціювати імпічмент президента Януковича, як посадової особи, яка  своїм підписом взяла на себе одноосібну відповідальність за цей злочин проти української мови.

Водночас Об’єднана опозиція «Батьківщина» звертається до всіх демократичних сил  підтримати нашу ініціативу і на місцевому рівні поставити заслін брутальним  намірам влади знищити нашу рідну мову.

Стрічка новин

27 Тра 2015, 17:38

Олексій Рябчин взяв участь у відкритті виставки пам’яті Бориса Нємцова в Литві

Сьогодні народний депутат від фракції «Батьківщина» Олексій Рябчин разом із колегами по коаліції взяв участь у відкритті виставки, присвяченій пам’яті російського демократа Бориса Нємцова, у Сеймі Литви.
27 Тра 2015, 12:00

Юлія Тимошенко: Ніяка брехня у пресі не зіб’є мене зі шляху правди

Усі звинувачення про начебто фінансування моєї кампанії російським «Внешэкономбанком» є наскрізь брехливими та покликані відвернути увагу людей від насправді кричущих економічних і соціальних проблем, які переживає зараз країна та про які я публічно говорю.
27 Тра 2015, 11:41

Юлію Тимошенко дискредитують через її безкомпромісну позицію в питаннях тарифів та індексації, - заява «Батьківщини»

Сьогодні кілька поважних інтернет-видань вийшли з розгорнутими повідомленнями, які містять інформацію про те, що нібито у президентській кампанії 2010 року Юлією Тимошенко використовувалися кошти, надані російським «Внешэкономбанком».