Це стара версія сайту ВО "Батьківщина". Перейти до нової версії

ОБ’ЄДНАНА БАТЬКІВЩИНА МАЄ НАМІР БЛОКУВАТИ «МОВНИЙ ЧОРНОБИЛЬ» У МІСЦЕВИХ РАДАХ

08 Сер 2012, 21:03

Об’єднана опозиція «Батьківщина» звернулася до депутатів місцевих рад із закликом скликати позачергові сесії та ухвалити рішення, які на рівні територіальних громад не дозволять вступити в силу злочинному антиукраїнському закону «Про засади мовної політики».

Звернення стосується передовсім обласних, районних, міських рад, у яких існує демократична більшість.

Відповідні прямі доручення отримають місцеві  фракції та депутати від політичних сил, які сьогодні сформували Об’єднану опозицію.

«Нова демократична більшість у новому парламенті скасує цей закон, але сьогодні перед нами стоїть завдання не допустити його руйнівної дії, не дозволити запущеному владою «мовному Чорнобилю» вбити українське слово», - зазначають у «Батьківщині».

В Об’єднаній опозиції також закликали місцевих депутатів рішеннями рад ініціювати імпічмент президента Януковича, як посадової особи, яка  своїм підписом взяла на себе одноосібну відповідальність за цей злочин проти української мови.

Водночас Об’єднана опозиція «Батьківщина» звертається до всіх демократичних сил  підтримати нашу ініціативу і на місцевому рівні поставити заслін брутальним  намірам влади знищити нашу рідну мову.

Стрічка новин

08 Чер 2015, 13:56

«Батьківщина» запустила новий партійний сайт

ВО «Батьківщина» запустила новий партійний сайт і перейшла на нове доменне ім’я. Відтепер сайт «Батьківщини» буде доступний за адресою ba.org.ua.
06 Чер 2015, 08:57

Привітання Юлії Тимошенко з нагоди Дня журналіста

Сьогодні свято тих, хто бореться за правду та намагається зробити життя кращим, адже саме представники мас-медіа формують порядок денний в країні, розповідають правду про дії влади та тримають політиків у тонусі.
05 Чер 2015, 15:36

Юлія Тимошенко: Ми повинні орієнтуватися на європейський рівень оплати праці

Юлія Тимошенко вважає, що профспілки та законодавча гілка влади мають напрацювати стратегію реформи оплати заробітної плати в Україні.