Навигация+ 

Гідроізоляція балкона зсередини - забезпечення герметичності і довговічності

Опубликовано Апрель 12, 2017 – 05:39Балкон надає мешканцям квартири можливість перебувати одночасно дому та на свіжому повітрі. Якщо виконана надійний захист від зовнішніх впливів, то утеплення приміщення допоможе йому прослужити довго і продовжить період між ремонтами внутрішніх кімнат.
Підготовка бетонних поверхонь

гідроізоляція балкона

Приміщення старих або побудованих недавно будинків відрізняються станом бетонних поверхонь. Тому перед тим, як виконувати утеплення балконів і лоджій, уважно оглядають конструкції. Пошкодження можуть бути різного виду - тріщини, відшарування і подрібнення бетону, відсутність герметизації стиків плит зі стінами.

  Вы можете купить трубы бу по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Часто в результаті компетентного обстеження з'ясовується, що потрібно провести серйозні підготовчі робіт перед тим, як почати утеплення балкона. Перш за все, слід очистити від забруднень плити підлоги і шви примикання до стін. При огляді може виявитися, що частково зруйнований захисний шар бетону і оголена арматура. У таких випадках очищення виконується спеціальними інструментами.

На очищену і зволожену поверхню наносяться спеціальні засоби, що перешкоджають подальшому руйнуванню статі. Первісна форма конструкції відновлюється спеціальними готовими сумішами. Від акуратності і ретельності виконання підготовчих робіт залежить довговічність подальшої служби конструктивних елементів будинку. Після остаточного схоплювання розчину виконується гідроізоляція балкона зсередини із застосуванням сучасних якісних матеріалів.

Похожие страницы