Навигация+ 

Оксиметолон

Опубликовано Июль 26, 2018 – 19:13

Оксиметолон прийшов в спорт дуже давно, і весь цей час активно використовується атлетами. Серед всіх таблетованих стероїдів саме він є найбільш потужним. При цьому необхідно зауважити, що оксиметалона не схильний до ароматизації. Зараз всі світові лідери ринку спортфарми випускають препарати, засновані на цьому активному інгредієнті. Ви завжди зможете недорого Оксиметолон купити в нашому магазині.

Вы можете купить оксиметолон по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Позитивні якості і ефекти Оксиметолон

Давайте відзначимо найбільш значущі ефекти цього потужного препарату:

Бурхливе зростання м'язових тканин;

Різке підвищення фізичних параметрів;

Здатний усунути больові відчуття в суглобах, однак цей ефект спостерігається не у кожного спортсмена;

Здатний знизити концентрацію глобуліну;

Підвищує ерітріцітарную маси, що призводить до зростання витривалості спортсмена.

Ще кілька років тому практично всі фахівці і самі атлети були впевнені, що велика частина маси, набирається за допомогою оксиметолона, доводиться на частку рідини. Тому білдери рідко використовували препарат перед стартом в турнірах. Однак зараз про-атлети часто використовують оксиметалона і в період підготовки до турнірів.

Це стало можливим після дослідження, проведеного американськими вченими. Хоча в експерименті і не брали участь спортсмени, його результати виявилися досить несподіваними. При використанні оксиметолона випробуваними, вони змогли не тільки набрати м'язову масу, але і значно поліпшити композицію тіла.

В результаті можна сміливо говорити, що препарат сприяє як набору м'язової маси, так і активному жиросжиганию. Більш того, оксиметолон допоможе набирати масу навіть у відсутності тренувань. При цьому він не так сильно завантажує печінку, ка це передбачалося в минулому.

Способи застосування і дозування Оксиметолон

Найчастіше Оксиметолон курс тривати не більше шести тижнів. Цього відрізка часу досить для отримання необхідного результату, а продовження циклу не дозволить збільшити його ефективність. Також не варто перевищувати добову дозу, рівну 0.1 грама. Новачкам і зовсім буде досить приймати щодоби 50 міліграм оксиметолона.

Препарат може бути використаний у складі комбінованих курсів, але поєднувати його з таблетованими стероїдами не варто, так як різко зростає навантаження на печінку. Також не можна використовувати його і в зв'язці з Тренболон або нандролоном. Це пов'язано з тім, що в такій ситуації різко зросте концентрація прогестерону, чого допускати не слід. Найбільш часто оксиметолон використовується спільно і прімоболаном і тестостероном.

Відгуки про Оксиметолон

Препарат популярний в першу чергу завдяки своїй могутності, що дозволяє спортсменам суттєво покращувати свої спортивні результати. Також багато білдери згадують про те, що Оксиметолон ціна демократична.

Похожие страницы