Навигация+ 

​Різновиди деревяних покриттів підлоги

Опубликовано Август 30, 2018 – 06:04

Поширення повсюдно отримали дерев'яні покриття для підлоги чотирьох видів: дерев'яний масив, дошка паркетна, штучний паркет і клеєна паркетна дошка. Всі ці матеріали досить популярні, дозволяють надати приміщенню відчуття розкоші і затишку.

Екологічні, нешкідливі для здоров'я людини матеріали з деревини прості в догляді, міцні і довговічні при правильній експлуатації.

Масивна дошка - класичне покриття підлоги, укладається на лаги, закріплюється цвяхами або саморізами. При цьому вибравши конкретний сорт деревини для покриття, можна отримати підлогу з певними якостями, наприклад, висока зносостійкість, цікава фактура і колір. Статеві дошки з масиву дерева вважаються елітними через свою екологічність і довгого терміну служби.

Низкие цены на маркизы откидные Вас приятно удивят, не пропустите выгодного предложения.

Паркетна дошка має паз і гребінь, укладається на рівну поверхню. Так само, як і дощатий, паркетна підлога вимагає після укладання шліфування, обробки спеціальними засобами і покриття захисним шаром лаку.

Штучний паркет являє собою невеликі елементи з пазами і гребенях і з чотирьох сторін. Це дозволяє викладати з них схематичні візерунки на рівній поверхні. Пол після укладання ретельно шліфується і покривається лаком.

Клеєна паркетна дошка виготовляється в заводських умови, і складається з трьох склеєних під тиском щитів. Верхній шар виготовляється з цінних деревних порід, що дозволяє отримати дешевий матеріал з багатим зовнішнім виглядом. Клеєний паркет менше переможений деформацій і підходить для пристрою плаваючих підлог, коли покриття підлоги не скріплюється з підставою.

Широко застосовується ламінат, який також має багатошарову клеєну структуру, при цьому верхній шар складається з просоченої смолою паперу.

Для застосування на відкритому повітрі виробляються терасна і палубна дошки. Особлива технологія виробництва робить їх стійкими до механічних навантажень і постійним кліматичним змінам.

Навіть при інтенсивному впровадженні покриттів з ненатуральних матеріалів, підлоги з деревини користуються попитом. Дерево - природна сировина з унікальними властивостями, створює певний мікроклімат в приміщенні, приємний для ходьби. Різноманітність порід дозволяє вибрати фактуру і колір покриття, дерев'яна підлога відмінно впишеться в будь-яке дизайнерське рішення.

Дерево не викликає алергію, підлога з нього завжди теплий, безшумний. Сучасні просочення дозволяють отримати міцний довговічний матеріал з масою достоїнств і не вимагає особливого догляду.

Похожие страницы