Навигация+ 

Системи відкривання пластикових вікон і дверей: що нового?

Опубликовано Октябрь 27, 2016 – 07:05

Всі звикли до того, що пластикові вікна і двері найчастіше оснащені поворотно-відкидним, поворотним або відкидним механізмом. Але іноді відкрити стулки звичайним способом виявляється проблемою, наприклад, якщо не вистачає місця. У таких ситуаціях доцільно застосовувати паралельно-розсувні, середньопідвісні конструкції і механізми, що відкривають фрамуги дистанційно. У чому особливості систем, які можуть застосовуватися в будь-яких різновидах вікон - дерев'яних, пластикових і алюмінієвих?

Входные металлопластиковые двери от компании Salamander на сайте http://salamander.com.ua/vhodnye-metalloplastikovye-dveri/ Вы сможете выбрать и сделать заказ.

Паралельно-розсувні ПВХ-системи
Вікна з паралельно розсувними стулками - відмінне рішення, якщо ваша квартира не відрізняється великими розмірами. Конструкція передбачає, що відкривається частина пересувається в бік глухий стулки. Фурнітура на таких системах надійна і здатна витримувати навантаження до 300 кг. Принцип роботи паралельно-розсувних конструкції наступний:
ручка повертається на 1800,
стулка тягнеться на себе,
стулка зсувається в бік глухий частини вікна.

Дана система має ряд особливостей. По-перше, її можна застосовувати, якщо стулки великого розміру. По-друге, з їх допомогою можна економити корисний простір. По-третє, спеціальна фурнітура, яка їх оснащує, відрізняється більшим ступенем надійності і захисту від злому.

Вікна відкриваються на відстані
Якщо вікна розташовуються в важкодоступних місцях, система дистанційного відкривання здатна вирішити багато проблем. Такі конструкції можуть відкриватися ручним або електричним способами. Перший варіант - простіше і доступніше за ціною, другий - більш зручний. До відмітних особливостей такої фурнітури можна віднести:
можливість монтажу в приміщеннях на висоті,
доступну вартість.


З іншого боку, така фурнітура не дозволить забезпечити циркуляцію повітря, оскільки градус їх відкривання занадто малий.

Середньопідвісні конструкції
Такі системи, як правило, застосовуються при облаштуванні приватних будинків, наприклад, мансард або горищ. Найчастіше їх засклення виконується за допомогою круглих вікон. Спеціальна фурнітура дозволяє обертати стулки на 1800, при цьому використовувати її можна для конструкцій із пластику або дерева. Варто відзначити, що дані системи коштують недешево, тому вибираються власниками приватних будинків рідко. З іншого боку, це ідеальне рішення для приміщень, в яких повинна здійснюватися інтенсивна циркуляція повітря. До переваг систем можна віднести:
економію простору,
зручність миття склопакета зсередини і зовні.

Будь-яка ексклюзивна фурнітура виготовляється довше і коштує дорожче, але іноді тільки таким способом можна максимально грамотно оформити свій будинок або квартиру.

Похожие страницы