Навигация+ 

Як вибрати болгарку для будинку?

Опубликовано Август 23, 2018 – 16:14

Правильна назва цього інструменту - кутова шліфувальна машина (КШМ). Чому болгарку називають болгаркою? Тому що перші зразки цієї техніки, які поставлялися в СРСР, проводилися в Болгарії. Звідси і народна назва.

На нашем сайте вы можете заказать болгарку для дома по самой лучшей цене.

Кутова шліфувальна машина дуже корисний і різносторонній інструмент. З її допомогою можна різати і метал, і бетон з цеглою, а також шліфувати різні матеріали за допомогою різних насадок.

Якщо вам потрібно вибрати болгарку для домашнього користування, то тут потрібно виходити з того, що для будинку купується інструмент на самі різні випадки життя, тому буде краще, якщо він буде найбільш універсальним. Для болгарок в цьому плані важливо, щоб вона могла не тільки що-небудь різати та пиляти, а й працювати з будь-якими іншими насадками, які вимагають певну кількість обертів. Тому для будинку краще її купити з регулюванням обертів.

Також слід зауважити, що болгарки з різним діаметром дисків є по суті різний інструмент. Маленькими болгарками на 115 або 125 мм зручно Подлазов в малодоступні місця, а також їх можливо утримувати при роботі в одній руці. Але через малого діаметра диска товщина розрізають, заготовок буде невеликою.

У великих болгарок на 230 мм все навпаки - підлізти вийде не скрізь, зате вони спокійно ріжуть товсті заготовки.

Тому найдоцільніше буде купити відразу два інструменти. Однак не всі на це згодні, тому можна вважати за краще середній варіант на 150 мм з короткою базою (тобто без задньої ручки). Або можете прикинути, які роботи ви будете переважно виконувати, і грунтуючись на цьому, ви зможете зрозуміти, яку болгарку вам краще купити - велику чи маленьку. Але в будь-якому випадку, якщо ви часто самі щось робіть, у вас рано чи пізно виникне ситуація, коли вам знадобиться або той, або інший варіант, і так чи інакше у вашому господарстві все одно будуть в підсумку дві болгарки, нехай і куплені в різний час.

Похожие страницы