Навигация+ 

Як вибрати профіль для полікарбонату

Опубликовано Октябрь 9, 2017 – 18:11

Полікарбонат йде переможним ходом на будівельному ринку в якості універсального матеріалу для різного застосування. Він цінний багатьма своїми якостями. Наприклад, міцністю і прозорістю. При цьому матеріал зручно встановлювати, важить він трохи. В результаті полікарбонат стали дуже інтенсивно використовувати для спорудження теплиць, навісів та інших конструкцій, в яких потрібно накриття. При цьому велика увага приділяється тому, які профілю для цього використовувати.

Всегда в продаже алюминиевый профиль на этом сайте по лучшей цене.

І для початку варто розібратися в існуючих видах профілів.

Вони бувають:

металеві;

пластикові.

Останні бувають:

роз'ємні - складаються з «бази» і «кришки»;

нероз'ємні, що нагадують «Н».

Пластикові вироби - не несуть. Їх завдання - закріпити листи полікарбонату. Для фіксації застосовуються саморізи.

Металеві ж профілі робляться найчастіше з алюмінію.

Важливим питанням в спорудженні конструкції із стільникового полікарбонату є його кріплення. Адже матеріал може мати самими чудовими характеристиками, зовнішнім виглядом, але незрозумілість моменту закріплення ставить хрест на використанні такого виробу.

Безумовно, якщо форми незначні, а особлива надійність не потрібно, тоді можна задіяти буквально перші-ліпші профілі. Інакше такий підхід виключений.

Спеціально для установки листів стільникового полікарбонату виробники створюють свою систему профілів. В основному вони підходять і за властивостями, і за кольором. Їх зручно збирати навіть своїми руками. За рахунок застосування однакового матеріалу для профілів і листів покриття створюється особлива гармонійність конструкції.

Похожие страницы