Навигация+ 

Будівництво дерев'яних будинків в Кредит

Опубликовано Февраль 1, 2014 – 08:16

Ось він, будинок вашої мрії! Тут є все: і простора вітальня, і кілька спалень, і прекрасна дитяча, і сучасна кухня, і великий чудовий сад ... Казка, яка могла б стати дійсністю вже сьогодні.Ви можете побудувати будинок в кредит в компанії Рубкофф.

 

Отже, що потрібно зробити, щоб придбати будинок вашої мрії в кредит на сайті компанії «Рубкофф»?

 

Виберіть проект будинку своєї мрії.

 

Зв'яжіться з нашим фахівцем по телефону, або залиште заявку, щоб почати процес узгодження остаточної суми договору на будівництво дерев'яного будинку в кредит.

 

Коли фінальна сума договору визначена, наш фахівець відправляє заявку на кредит.Після цього менеджер зв'язується з вами й уточнює паспортні дані, після чого направить вашу анкету в усі банки-партнери.

 

Через два, максимум, 3:00 вам зателефонують і повідомлять, який банк надає вам кредит на будівництво дерев'яного будинку.Якщо отримано схвалення декількох банків, то кредитний менеджер допоможе у виборі більш підходящого для вас варіанту кредитування.

 

Кредитний менеджер зателефонує, щоб узгодити зручний для Вас час і місце зустрічі для підписання кредитного договору ».

 

Після підписання кредитного договору Вам необхідно приїхати в офіс компанії «Рубкофф», внести початковий внесок - від 10% і підписати договір про будівництво.

Возможно, вам понравится
Строительство дачного дома в
Строительство дачного дома в
Кредит на строительство дома
Кредит на строительство дома
Строительство деревянных домов
Строительство деревянных домов

Особая народная республика  —  Эксперт Online
А некоторым и уходить некуда, одна женщина сюда переселилась из дома у Ощадбанка («сберкассы», как здесь по старинке называют госбанк), который буквально насквозь прошил «Град». С горящего потолка капала смола, ..

О социально-экономическом положении Воронежской области за январь-июнь 2014 года  —  Коммуна
По сравнению с январем-июнем 2013 года увеличилось производство кабелей и других проводников, используемых для связи (в 7.8 раза), пиломатериалов (в 2.4 раза), деревянных дверных блоков (в 2.3 раза), волоконно-оптических кабелей (в 1.6 раза), полимерных дверей (в 1.5 раза), окон и их коробок (на ..

Похожие страницы