Навигация+ 

Оздоблення стін фанерою своїми руками

Опубликовано Февраль 16, 2017 – 16:50

До одним з найпопулярніших матеріалів відноситься фанера. Вона використовується для створення оригінальних інтер'єрів, що відрізняються підвищеними екологічними властивостями. У даній статті ми поговоримо про модну обробці стін фанерою.

Купить фанеру Вы можете здесь на сайте torgplit.com.ua.

Переваги оздоблювального матеріалу
За допомогою фанери можна створити настінне покриття високої якості, яке приховає безліч дефектів, включаючи обсипалася штукатурку і різні щілини. Стіна, зроблена з даного матеріалу, стає рівною і гладкою.

Це полегшує подальше пристрій фінішного покриття. Фанера без проблем піддається обробці морилкою або лакофарбовими виробами. Її також можна обклеїти шпалерами, надавши кімнаті максимально привабливий зовнішній вигляд.

Основними перевагами обробки стін фанерою є:
гнучкість і міцність матеріалу;
простота виконання монтажних робіт;
відмінні теплоізоляційні і звукоізоляційні властивості;
екологічна безпека;
доступна вартість;
невелика вага;
можливість створення оригінальних фігурних конструкцій;
стійкість до механічних навантажень.

Деякі різновиди фанери характеризуються чудовою фактурою. Завдяки цьому будуть потрібні всього лише мінімальні витрати на проведення фінішної обробки матеріалу. А іноді цю роботу здійснювати і зовсім не потрібно.

типи виробів
Листи фанери виготовляються шляхом склеювання шпону. Для додання листам максимальної міцності, волокна шпону укладаються перпендикулярно один одному. Як клеїть складу для виробництва фанери використовується смола.

Виготовлення фанерних листів здійснюється з шпону будь-яких порід деревини. Кожне дерево має специфічний оригінальний малюнок і забарвлення. З цієї причини для збереження первісної структури матеріалу його часто обробляють прозорими складами. Широкий асортимент фанери дозволяє придбати матеріал, який впишеться в будь-який стиль приміщення.

Існують наступні види фанери для внутрішнього оздоблення стін:
будівельна;
ламінована;
водостійка.


Будівельний тип більш практичний. Він має мінімальну вартість, оскільки не володіє унікальними естетичними якостями. Сфера застосування будівельної фанери - це обробка підсобних приміщень.

Ламінований матеріал для облицювання стін містить плівки з фенолу. Завдяки цьому він характеризується чудовою зносостійкістю і стійкістю до негативного впливу вологи. Різноманітність забарвлень зробило цей вид фанери самим затребуваним.

Для обробки приміщень, які відрізняються високою вологістю, краще скористатися водостійкою фанерою. Вона надійна і екологічно безпечна. Володіє підвищеним запасом міцності, витримуючи солідні механічні навантаження.

Залежно від виду деревини фанера підрозділяється на:
хвойну;
лиственную;
комбіновану.

Матеріал, зроблений з хвойних порід деревини, характеризується більш тривалим експлуатаційним періодом. Завдяки наявності натуральних смол, дерево не руйнується передчасно, проявляючи стійкість до гниття і появі грибка.

Листяна фанера виробляється в більшості випадків з берези. Відмінна твердість і міцність - основні переваги даного матеріалу, з якого відбувається створення і автономних конструкцій.

Купуючи фанеру для оздоблення стін, необхідно ретельно її оглянути. Поверхня матеріалу повинна бути чистою, рівною і без пошкоджень (тріщин, деформацій, відколів і т.п.). Рекомендується користуватися фанерою, яка правильно висушена. Це поліпшить експлуатаційні властивості створюваної конструкції.

Похожие страницы