Навигация+ 

Сходи на другий поверх своїми руками

Опубликовано Октябрь 10, 2017 – 08:19

Багато людей вважають за краще, щоб їх заміські будинки мали мінімум два поверхи. Щоб розширити простір, зводять другий поверх, або ж ізолюють зручну горищну кімнату. І зрозуміло, без сходів на другий поверх ніяк неможливо обійтися.

Вы всегда получите печать на пластике в отличном качестве, если закажете у нас.

Якщо власники заміських будинків, котеджів впевнені в своїх силах, то вони цілком можуть спорудити сходи на другий поверх своїми руками. Її можна зібрати з готового набору, який можна купити в компаніях, що спеціалізуються на розробці і виготовленні цього внутрішнього функціонального елемента. І таким чином завжди можна вибрати сходи, яка ідеально вписується в атмосферу обох поверхів і буде комфортна і безпечна для всіх домочадців і їх гостей.

Також потрібно вирішити, яку роль буде грати сходи в інтер'єрі. Вона може бути повністю непомітною, а не декоративною прикрасою кімнати, але може стати центром композиції, навколо якої буде побудовано все прикраса кімнати.

Тому, щоб вибрати найбільш прийнятний варіант, найкраще, хоча б зобразити попередньо сходи, яку хочеться бачити в своєму будинку. Але в той же час, можна знайти вже готовий варіант і впровадити його в інтер'єр.

Але перш ніж приступити до роботи, треба знати вимоги до спорудження сходів.

Безпека - це, мабуть, першорядна умова. А для цього потрібно з точністю розрахувати всі параметри:

розраховуються кут нахилу, ширина і висота ступенів, метод фіксації першого і останнього з них;

неможливо, щоб сходинки були слизькими - при виборі поверхні, треба обов'язково продумати це;

потрібно надійно закріпити між поверхами;

сходи буде менш травматичною, якщо вона розділена на дві або три частини;

кріплення для елементів сходів повинні бути виконані з високоякісного матеріалу - і тому економія в такому випадку буде недоцільною;

всі дерев'яні деталі, якщо їх обробляти самостійно, то необхідно забезпечити їм ідеальну гладкість і відповідність розмірів, встановлених кресленнями.

Похожие страницы