Навигация+ 

Штукатурка стін своїми руками

Опубликовано Июль 11, 2017 – 17:43

Використання штукатурки в будівництві і ремонті приміщень, з кожним днем стає все менш актуально. На зміну будівельних сумішей приходять нові, легкі, і прості в експлуатації будівельні матеріали. Яскравим прикладом такого матеріалу, є гіпсокартон. З його допомогою, зробити ремонт в квартирі куди простіше і чистіше, ніж зі штукатуркою. Однак, незважаючи на стрімке зростання сучасних будматеріалів, зовнішня штукатурка стін своїми руками залишається досить популярною і поширеною на сьогоднішній день. У цьому матеріалі, ми розглянемо з вами, як правильно наносити штукатурку на стіни, і що для цього потрібно.

Профессиональные услуги штукатура в Киеве Вы можете заказать на нашем сайте.

По-перше, хотілося б поговорити про інструменти. Ви ж не будете штукатурити стіни, в буквальному сенсі, своїми руками ?! Тому, підготуйте наступний інструментарій:

- Штукатурну лопатку . Послужить для змішування і дозування будматеріалу, для накидання суміші на поверхню, і її вирівнювання;

- Ковшик , з об'ємом близько літра, в якому буде замішана підготовлена штукатурка;

- напівтертками . Потрібна буде для розрівнювання суміші, а також буде використовуватися для затирання вже готової штукатурки.

- Будівельні рівні , для контролю;

- Косинець і схил , для рівності нанесення розчину штукатурки на стіну.

При оштукатурюванні поверхонь стін, необхідно дотримуватися деяких правил. Невиконання цих вимог може спричинити за собою всім відомі наслідки, до яких входять нерівне і неякісне нанесення, неправильний склад штукатурки, що призведе до її осипання і так далі. Тому, ці правила послужать для того, щоб якісно виконати роботу, вирівнюючи рівень розчину по укосів і карнизах. Для цього вам будуть потрібні ще й маяки.

Ці маяки є частиною підготовчих робіт до оштукатурювання. За ним встановлюють рівень майбутнього шару штукатурки, і подальше вирівнювання під час роботи, тобто підгонка.

Як підготувати стіну під штукатурку?

Перш за все, стіна повинна бути очищена і максимально вирівняна під штукатурку. Якщо ви виконали вирівнювання стіни, відмінно, приступайте до її очищенню. Для цього вам необхідно пройтися шліфувальною шкуркою і злегка зволожити поверхню стіни. Якщо ви збираєтеся наносити штукатурку на цегляну стіну, збільште ширину швів до 1 см.

Також, при роботі з іншими поверхнями, такими як дерево або шлакоблок, вам може знадобитися штукатурна рабиця або армована сітка, з розміром вічок не більше 5 сантиметрів. Не забудьте пофарбувати сітку щоб уникнути появи іржі, яка з часом може проявитися крізь штукатурку.

Похожие страницы