Навигация+ 

Світильники для натяжних стель

Опубликовано Апрель 6, 2017 – 16:22Освітлювальні прилади і декоративні елементи для натяжних стель необхідно вибирати заздалегідь, до установки стелі. Всі технічні комунікації прокладаються в міжстельовому просторі, але тільки на етапі зведення каркаса конструкції. Після того як полотно буде натягнуто, цього зробити не вийде. Для монтажу використовуються спеціальні світильники. Але яке освітлювальне обладнання варто застосовувати при такій стельової обробці? Щоб дізнатися це, слід проаналізувати найбільш популярні і часто вживані види світильників і ламп.

Вы можете оформить потребительский кредит на самых выгодных условиях на сегодняшний день.


Особливості світильників для натяжних стель

Саме освітлення відіграє велику роль в тих приміщеннях, де встановлені натяжні стелі. Джерела світла допомагають виділити головні елементи такого стельового покриття і візуально розділити конструкцію на певні зони (особливо це важливо в тому випадку, якщо вона має два яруси і більше). Існують певні вимоги, які пред'являються до елементів освітлення:

вони не повинні сильно нагріватися;
допускається використання елементів з потужністю до 60Ватт (лампи розжарювання) і до 35 Ватт (галогенові, світлодіодні лампочки);
12-вольт лампочки вимагають установки мобільного трансформатора або спеціального запобіжника для правильної вироблення необхідної потужності напруги.

Фото люстри на натяжній стелі

Освітлення в приміщенні з таким стельових покриттям може складатися з:

центральної люстри і додаткових джерел світла;
тільки з вбудованих лампочок.

Але з вибором відповідного для вас варіанту слід визначитися ще в момент розробки проекту по монтажу натяжної стелі.

Похожие страницы