Навигация+ 

Вибираємо стінові панелі

Опубликовано Февраль 4, 2018 – 11:33

Найбільш оптимальним альтернативним матеріалом керамічній плитці можна вважати стінові панелі. Вони дуже легкі в догляді, добре переносять вплив вологи, але мають менший термін служби, якщо порівнювати з плиткою. Стінові панелі виготовляються з різних матеріалів, тому мають значний розкид цін. Розглянемо коротко найбільш поширені види даного матеріалу.

Вы можете купить мдф панели отличного качества по хорошей цене.

Види стінових панелей

Найбільш дорогими і красивими є стінові панелі, які виготовлені зі шпону природного каменю. Вони здатні перетворити облицьований ними будинок в справжній палац. Це дуже якісний і довговічний матеріал. Не менш ефектно виглядають панелі, зроблені зі штучного каменю. Вони також мають високу міцність, але коштують дешевше свого натурального аналога.

Дуже солідно і багато виглядає приміщення, оброблене стіновими панелями, які виготовлені з масиву дерева. Зазвичай для їх виготовлення застосовується деревина дуба, клена або кедра. В даний час можна придбати досить недорогий альтернативний варіант даних панелей. Даний матеріал складається з трьох шарів, один з яких (лицьовій) виготовляється з цінних порід дерева, а два інших - з більш дешевої деревини.

Найбільшого поширення при обробці стін приміщень отримали бюджетні варіанти панелей, які виробляються з ДСП, МДФ і пластика. Матеріал з МДФ досить міцний і володіє хорошими характеристиками звукоізоляції. Панелі, виготовлені з ДСП, мають меншу міцність, до того ж вони погано переносять температурні перепади. Пластикові панелі найбільш вологостійкі, у них прекрасні показники звуко- і теплоізоляції. Це пояснюється їх комірчастою структурою. Дані панелі легко можуть імітувати будь-які природні матеріали.

Дуже популярні стінові панелі, зроблені з екзотичних матеріалів, наприклад, кори коркового дуба. Вони чудово виглядають, до того ж зовсім не вбирають запахи. За допомогою подібних панелей легко реалізуються будь-які дизайнерські рішення.

Досить затребувані стінові панелі з бамбука. Вони виготовляються з тонких смужок тесу даної рослини, сплетених вручну. В процесі виробництва матеріал просочується спеціальним сполучною складом, а потім піддається пресуванню. Найчастіше подібні панелі використовуються для оформлення інтер'єрів в японському стилі.

Похожие страницы