Навигация+ 

ЯК ВРЯТУВАТИ ДЕРЕВО ВІД ВОГНЮ и работа вебкам моделью на дому

Опубликовано Март 27, 2017 – 04:37

Будинки з дерева - це той вид заміського будівництва, який представляє собою масу переваг корисних і зручних для людини. Тому число власників дерев'яних будинків збільшується до цих пір, за рахунок традицій і екологічності даного матеріалу.

Отличная работа вебкам моделью на дому, которая поможет вам заработать хорошие деньги.

Але також люди стикаються з серйозною проблемою, а можливо і небезпекою - з вогнем! При виборі такого матеріалу, як деревина не варто забувати про небезпеку пожежі. Дерево миттєво піддається горінню, його важко загасити навіть при початковому загорянні. Тому потрібно обов'язково розрахувати запобіжні заходи і засоби, які забезпечать Вам безпечне проживання в дерев'яному будинку.

Перший і основний захист від вогню - хімічний. При підготовці самої деревини до будівництва її верхній шар обробляють різними розчинами, також прокладають захисний шар фольги, на верхній шар дерева накладається полімерна плівка або застосовується лист, виготовлений з азбесту.

Також є такий варіант, як нанести на дах і стіни будинку глину, яка буде утворювати вогнетривкий шар. Даний вогнетривкий шар складається з певного хімічного складу: наприклад, це пропорційне співвідношення таких речовин як, сульфатний луг, фтористий натрій, жирна глина, суперфосфат і інші хім. речовини.

Ще незгораюче дію дає змішана маса глини і вапняку з кухонною сіллю.

Розглянемо і інші варіанти хімічного захисту дерева - це покриття фарбою, яке утворює захисний шар від вогню.

* Ще при підготовці до будівництва дерево обробляється вогнестійким складом, обробка може бути як зовнішнього шару деревини, так і внутрішня. *

Також існують і проектні методи захисту дерев'яних будинків, це певні заходи по проектування будинку, тут підбирається місце розташування печі та інших джерел вогню. Розраховуються планування всередині будинку з усіма обліками пожежної безпеки.

І на закінчення до цього, намагайтеся відразу ліквідувати загоряння та завжди дотримуватися основних заходів пожежної безпеки. При будь-якій небезпеці без уповільнення звертайтеся в пожежну службу і робіть заходи по евакуації людей.

Похожие страницы