Навигация+ 

​Які ігрові автомати вибрати новачкові?

Опубликовано Сентябрь 8, 2022 – 18:23

Ігрові автомати дуже різні і водночас схожі. Іноді здається, що геймплей у двох різних іграх кардинально відрізняється, а при найближчому розгляді виявляється все дуже схоже. На різних сайтах азартних ігор, ви можете зустріти тисячі різних ігрові автомати з мінімальним депозитом, які включають всі види слотів. Деякі їх прості, інші складні. Деякі з них мають дуже високу віддачу для гравця, а інші – ні. Як вибрати ідеальний слот на початку своєї пригоди в казино?

Виявляється, хоча всі слоти дають своїм глядачам рівні шанси на виграш, деякі з них будуть більш прихильні до новачків. Справа не тільки в складності ігрового процесу, а й у доступності для гравця, щоб він не робив власних помилок, адже саме вони відповідальні за більшість вражаючих програшів. У цій статті ми розповімо, як вибрати ігри, які забезпечать потрібні умови, та наведемо приклади ігор, які вписуються у цю схему.

Повернення грошей гравцю та мінливість результатів

Ці два фактори говорять гравцю, на що він може розраховувати під час гри. RTP – це прямий показник, що визначає виграшний потенціал виробництва. Теоретично, що вище, то краще для гравця. Цікаво, що на ринку можна знайти ігри, які пропонують до 98% повернення, але вони ніколи не приваблюють особливу кількість гравців. Натомість ви помітите, що тут панують слоти з RTP 94-96%. Це дає зрозуміти, що RTP є важливим фактором, але не варто керуватися лише ним.

Варіативність результатів також має бути надзвичайно важливою для нових гравців. Цей коефіцієнт іноді значиміший, ніж сам РТП. Саме тут ви можете дізнатися, як часто ви можете розраховувати на попадання і чи велика різниця у виграшах. Волатильність результатів визначає, наскільки часто і наскільки високий може бути виграш. Правило дуже просте - чим вище, тим рідше, але вражаючі хіти.

Зіставляючи ці два коефіцієнти один з одним, можна дуже точно вибрати виробництво, яке відповідає очікуванням гравців-початківців. Ось основні характеристики, якими повинні мати ігрові автомати для нових гравців:

  • Низька варіативність результатів при високому RTP - забезпечення регулярних ударів, що задовольняють навіть у коротких сесіях гри.
  • Ігровий автомат має бути простим/стандартним – формат 3×3, 5×3.
  • Простота ігрового процесу, завдяки якій дія практично повністю ґрунтується на спеціальних можливостях.
  • Високий RTP - незважаючи на те, що цей коефіцієнт не слід сприймати як абсолютний показник, при низькій варіативності результатів він точно визначає можливості ігрового процесу.
  • Зібравши всі ці ігрові функції разом, можна отримати не що інше, як класичний ігровий автомат. Ці виробництва характеризуються низькою варіативністю рахунку, високим RTP та дуже простою механікою ігрового процесу. Крім того, всі виграші в основному засновані на виграшних комбінаціях, тому гравцеві не доведеться нескінченно довго чекати, поки випаде спеціальний бонус, адже весь потенціал розподілений на стандартні виграші, що регулярно трапляються. Ось чому любителі азартних ігор так прагнуть повернутися до гри в просту і нехитру класику, коли ігровий ринок надає їм такі величезні можливості для гри.
Похожие страницы