Навигация+ 

Будівництво Дерев'яного Будинки з Бруса

Утеплюємо будинок до зими Люди, початківці будівництво дерев'яного будинку з бруса і...

Сучасні будинки з бруса
Утеплюємо будинок до зими  
Люди, початківці будівництво дерев'яного будинку з бруса і оциліндрованих колод, дерев'яного зрубу дачі або дерев'яної лазні, як правило, стикаються з проблемою матеріалу прокладки між вінцями - міжвінцевого утеплювача.На ринку представлені різні види утеплювачів і вони по різному ведуть себе в експлуатації.Як розрізняти утеплювачі, який оптимальний варіант вибрати?  
Історично, дерев'яні споруди прокладали натуральними утеплювачами, т.до дерево - це жива, пориста субстанція, в якій повинен вентилювати повітря, дерево повинно дихати.Найбільш сприяють цьому натуральні утеплювачі. Всього три види рослин та їх похідні кладуть між вінцями - це: мох, льон і джут.Розглянемо кожен з них.  
Мох. Існує понад 300 видів мохів. У дерев'яному житловому будівництві використовуються два види моху: Кукушкін льон і Сфагнум.Чому саме мох? Мохи у великій кількості містять дуже потужні антисептики, попереджуючі процес гниття, якому схильна деревина.У такому будинку особливий клімат - «дух». Мох, як і льон захищає від цвілі і гнильних грибів не тільки деревину, але і нутро будинку.В таких будинках менше хворіють люди і тварини, особливо сприятливо почувають себе ті, хто страждає астмою, алергією, різними видами дерматиту, легеневими і простудними захворюваннями.Добре приживаються і ростуть різні рослини, довше зберігаються продукти, після тривалої відсутності господарів не пліснявіє меблі, фіранки, килими.Мох переважніше використовувати в рубаних будинках і особливо лазнях, так як ручна рубка має похибки і десь необхідно прокласти більше шарів.Як правило, це буває в перерубати, кутах, при врізці стін, вікон, дверей.Мох більше підходить для рубаної конструкції. Укладають його вологим (якщо мох сухий - зволожують) в п'ять і більше жмутів: 1.Поперек колоди, 2. Уздовж колоди, 3.Поперек і т.д.. Дотримується вручну і кладеться наступний вінець.Робота трудомістка, вимагає акуратності, терпіння. На один вінець потрібно більше двох осіб.Такий межвенцовий утеплювач важко укладати в вітряну погоду.
Похожие страницы