Навигация+ 

Будівництво Будинки з Колоди Своїми Руками

Рубані стіни будинку з колод своїми руками

Строим стены дома из бревна своими руками ( Будинок з колоди - це вже старовинна класика. Але це не означає, що дерев'яні будинки не привертають погляд.Навпаки, красиво побудований будинок з рівних рубаних колод іноді виглядає трохи краще за інших.Але це не легка справа. Тому ми розповімо про нюанси дерев'яного будівництва своїми руками.

Через те, що колоди мають невелику усадку з часом після будівництва, їх роблять на 10 см більше, а глибину отворів під шипи на 2 см.П'ятивідсотковий зазор над прорізами потрібно залишати для теплоізоляції (на всякий випадок).

Пристрій дерев'яних рублених стін

Стіни з колоди складаються з колод, між якими прокладено невеликий шар теплоізоляції. Головну складність при зведенні таких стін становить технологія укладання кутів.Найбільш підходящим для будівництва дерев'яних стін матеріалом служить хвоя (ялина.сосна) з причини своєї дешевизни в порівнянні з рештою типів деревини.

Щоб побудувати будинок їх хвойних колод, потрібно добре скріплювати колоди між собою, робити перев'язку поздовжніх і поперечних стін і для поперечних внутрішніх стін створювати отвори для стикування із зовнішніми стінами.

Середня товщина колод становить 22-26 см. Якщо у вашому регіоні температура може опускатися нижче 20 градусів морозу, рекомендується використовувати діаметр 30 см.Краще купувати колоди, виготовлені взимку, тому що річна деревина більше схильна до гниття.Іноді на колодах утворюються тріщини від висихання. Щоб уникнути такого неприємного інциденту слід робити в довжину до центру колоди пропив.

 Как установить openvpn на ios Вы можете узнать на нашем ресурсе абсолютно бесплатно.

Технология рубки углов стен из бревна Технологія будівництва стін з колоди своїми руками

Порядок укладання колод при зведенні стіни будинку:

   
 1. На фундамент укладається перший ряд обтесаних колод (нижній вінець з шириною затесов не менше 15 см).
 2.  
 3. Укладання дощок, оброблених бітумом, на гідроізоляцію фундаменту (висота підкладки - 5 см).
 4.  
 5. Ukladka теплоізоляція.
 6.  
 7. Ukladka два protivopoložnyh Brevent nižnego вінок.
 8.  
 9. Будівництво стіни ведеться методом укладання двох протилежних колод, чергуючи сторони між собою.
 10.  
 11. Вертикальність і зміцнення стін дотримується з допомогою шипів, що укладаються в пазу на відстані близько 2 метрів між собою.Між рядами встановлюється теплоізоляція.
 12.  

Кути з'єднання колод вирубуються двома способами: «у чашку» і «в лапу». Якщо робити чашкою, то витрата деревини більше, трудомісткість менше, і продувність менше.Якщо робити лапою, то витрата деревини менше, трудомісткість більше, і продувність більше.

Похожие страницы