Навигация+ 

Будівництво Будинки з Бруса Технологія

Технології будівництва будинку з бруса

Пиломатериал для строительстваУ даній статті ми постараємося розповісти і показати Вам як на практиці відбувається будівництво будинків і бань із бруса від нашої компанії.Методики будівництва відпрацьовані до автоматизму, професійний підхід і шанобливе ставлення до свого справу роблять нашу компанію успішною.На ринку будівництва малоповерхового дачного житла та житла для постійного проживання ми вже багато років і раді що можемо поділиться з Вами нашим дослідам.

<Н2 вирівняйте = "виправдати"> Доставка матеріалів на землі  

взяв dlitel'noe час, наша компанія спеціалізується на купівлі пиломатеріалів з хвойних деревних порід (сосни і сталі) в постійних постачальників з Тверської, Новгородської і Вологодської областях.

 

Після обробки на нашому власному виробництві та суворої перевірки на якість ми поставляємо будівельні матеріали за допомогою вантажного автомобіля на об'єкт замовника.

 

Якщо запланована споруда великогабаритного будинку або лазні, то для перевезення будматеріалів може бути задіяно декілька автомобілів замість одного.Ми також здійснюємо вивантаження матеріалу на ділянку замовника.

Як вибрати фундамент для лазні або будинку?

 

Доставка материалаПри виборі в якості майбутнього будинку або лазні невеликої будівлі, розміром 6х6 метрів або менше, в її комплектацію буде входити установка базового фундаменту силами наших майстрів.
Однак потрібно розуміти, що стовпчастий фундамент може бути встановлений далеко не на кожному виді грунтів.Також вибір фундаменту залежить від розмірів і призначення майбутньої будівлі.Саме від того, наскільки правильно він виконаний, найчастіше залежить стійкість і довговічність всієї споруди.

 

Тому наша компанія радить серйозно підійти до цього питання і вибрати той фундамент, який за всіма характеристиками підійде саме для вашого типу будівлі (крім столбчатого, він може бути або).

Підстава будинку

 

Доставка материалаНаступний етап будівництва - обв'язка.Для будинку з бруса її встановлюють на фундамент і виконують в один або два вінця з брусів 150х150 мм.Потім майстри встановлюють статеві лага, використовуючи для цього брус 40х150 мм.Через 45 см від них готується чорнову підлогу допомогою настилу необрізної дошки товщиною 20 мм.

<Н2 вирівняйте = "виправдати"> Зруб з профільованого бюстгальтер <Н2 вирівняйте = "виправдати"> Асамблеї Srubu теплою uglami "У теплий кут"  

Будівництво "Теплий кут" - що Rubkova Srubu (кут) з korennym знижки стопорного болта.Брус з'єднується таким чином, що суміжні кутові елементи, на одному з яких знаходиться шип, а на іншому паз, однакові розмірами і симетричні.

 

V Стандартний комплект поставки Зруб будинку stykuetsâ нігті 200 мм.За бажанням клієнта і за додаткову плату зруб можна поставити на дерев'яні нагеля (хвойних порід).

 

При зведенні брусового зрубу відразу ж у ньому пропилюються вікна та двері.З урахуванням їх розташування і здійснюється збірка стін.

Похожие страницы