Навигация+ 

Будівництво Будинки з Бруса Відгуки

Будинок з клеєного бруса

дом из клееного бруса Будинок клеєного бюстгальтер - задоволення не з дешевих, думаєте про це znaût всіх.Дійсно, наприклад, в нашому регіоні (Нижегородська область) вартість 1 м ³ просто не струганого соснового бруса складає приблизно 6 тис.рублів. Ціна ж за 1 м ³ клеєного бруса (теж із сосни) коливається в межах від 20 до 25 тис.рублів (ціни на січень 2013).

 

Перш ніж писати цю статтю, я вбив у пошуковик Яндекса фразу »вдома з клеєного бруса відгуки »та ознайомився з інформацією присвяченій цій темі приблизно з двадцяти сайтів виданих першими на запит.Після цього у мене почало складатися враження, що цей матеріал просто ідеальний для будівництва будинку.Часто-густо описані тільки одні його гідності. Хоч би разок хто згадав про недоліки (про високу ціну я тут не говорю).

 

Воно й зрозуміло - бізнес на виробництві та будівництві будинків, лазень тощо.п. із клеєного бруса приносить зараз в нашій країні дуже не маленькі доходи.Так, достоїнств у цього матеріалу досить багато. З їх числа можна особливо виділити два:

 

1) відсутність усадки стопи будинки у зв'язку з тим, що брус вже був висушений на виробництві;

 

2) відсутність необхідності робити внутрішню і зовнішню обробку стін будинку, т.к. брус вже має прекрасний зовнішній вигляд.

 

Також до плюсів даної технології можна віднести й такі чинники:

 

-, як і для будь-якого іншого побудованого з дерева, можна робити не таким грунтовним, як, наприклад, для;

 

- висока швидкість зведення стін будинку;

 

- ну і звичайно ж це екологічність будинку, хороший мікроклімат усередині приміщень.

 

Все це прекрасно, але, як то кажуть, давайте опустимося з небес на землю.Для цього я хочу запропонувати Вам подивитися невелике відео, в якому якраз і розповідається про те, з якими неприємностями можна зіткнутися оглядаючи готові будинки із клеєного бруса через деякий час після їх побудови ...

Похожие страницы