Навигация+ 

Будувати Будинок з Бруса Своїми Руками

Опубликовано Июнь 16, 2014 – 11:51

Дом из бруса своими руками Будинок, виконаний з дерев'яного бруса, прекрасно виглядає і при цьому не вимагає особливих витрат сил і грошей.Тому охочі самостійно побудувати свій будинок вибирають саме цей будівельний матеріал.

 

Матеріали для будівництва будинку з бруса своїми руками

 

В якості основного будматеріалу можуть використовуватися клеєні бруси, оцилиндрованні колоди або профільовані бруси.Перший варіант найбільш підходящий, оскільки в результаті споруда виходить довговічною і практично не просідає з часом.Колоди також володіють схожими характеристиками, до того ж після обробки їх гладка поверхня додає особливу красу дому. Материалы для строительства дома из бруса своими руками Профільований брус має значний недолік - він досить довго просушується і з часом споруда може значно просісти.Щоб цього уникнути, потрібно провести попередні розрахунки. Серед плюсів такого бруса - економія на обробці поверхні.

 

Що стосується утеплення, то від нього цілком можна відмовитися у разі, коли товщина зовнішніх стін перевищує 200 мм.Якщо ж товщина менше, доведеться використовувати додаткові теплоізоляційні матеріали.

 

Фундамент під будинок з бруса

 

Традиційно будувати будинок з бруса своїми руками починають з зведення фундаменту.Для того, щоб правильно підібрати його конструкцію, необхідно визначити рівень грунтових вод, тип грунту, а також придивитися до сусідніх будівлям і їх підмурків.Найбільш сприятливі умови для будівництва будинку - ділянка з піщаним грунтом, в якому не накопичується волога, і глибоко залягають грунтові води.  

Похожие страницы