Навигация+ 

Будівництво Будинки з Бруса в Пензі

Компанія Світ будинків- пропонує будівництво будинків з

mountinsКлеєний брус - це один з найбільш довговічних в світі будівельних матеріалів, стійкий до біопоразок, не схильний до викривлення і деформації.

 

Вогнестійкість клеєної деревини, не обробленої вогнезахисними складами в кілька разів вище, ніж у металу.

 

Порівняно з цегляними і блоковими будинками дерев'яні будинки з клеєного бруса більш екологічні, мають хорошу тепло і звукоізоляцію і більш короткі терміни монтажу.Передові країни Європи та Азії використовують клеєні конструкції великих перетинів в будівництві палаців спорту, торгових центрів тощо.д.

 

Одним з найбільш распостраненая матеріалів для клеєного бруса є Ангарська сосна, яка росте в екологічно чистих тайгових лісах, що обумовлює неповторні властивості даної породі дерева.

 

Благодаря высокой геометрической стабильности клееного бруса и минимальной усадке, из него создаются дома оригинальной и сложной архитектуры. За добу в закритому дерев'яному будинку змінюється більш 30% повітря, будинок дихає через волокна дерева!

 

Порівняно з цегляними будинками із застосуванням утеплювача дерев'яні будинки з клеєного бруса більш екологічні, мають хорошу тепло і звукоізоляцію, і мають більш короткі терміни монтажу.

 

Завдяки високій геометричній стабільності клеєного бруса і мінімальної усадки з нього створюються будинки оригінальної і складної архітектури.Клеєний брус це один з найбільш довговічних в світі будівельних матеріалів, більш стійкий до біопоразок, не схильний до викривлення і деформації.За цим в Китаї, Німеччині та Австрії палаци спорту, торговельні центри і т.п. перекривають дерев'яними клеєними конструкціями великих перетинів.

 

Компанія «Світ будинків» пропонує будівництво дерев'яних будинків під ключ за 8 місяців - будівництво фундаменту, зведення стін будівлі, покрівля, внутрішня обробка та оздоблення фасаду, монтаж необхідних комунікацій.

Похожие страницы