Навигация+ 

Ламінування вій

Опубликовано Январь 14, 2020 – 21:10

Якщо вам набрид щоденний макіяж очей, але ви мрієте про красивий і виразному погляді, то цілком ймовірно, що процедура ламінування - це саме те, що потрібно вам для того, щоб полегшити своє життя і при цьому залишатися завжди красивою!

Хотите иметь красивые послушные ресницы, на сайте https://ladyspace.com.ua/eyelash-lamination/5-prichin-sdelat-laminirovanie-resnic вы можете ознакомиться с информацией. Воспользуйтесь советами специалиста https://ladyspace.com.ua и побалуйте себя приятными процедурами.

ламінування вій

Що таке ламінування вій і для чого воно потрібне? Давайте розбиратися детально!

Зміцнення. Якщо ваші вії не такі пишні й міцні, як вам би цього хотілося, то ця маніпуляція допоможе зміцнити волосся, зробити їх товщі і здоровіше. Один з потягів, який використовується в ході цієї процедури, - це кератин. Він проникає вглиб волосся, живить і зволожує його.

Завивка вій. Якщо ви втомилися користуватися інструментом для завивки, але відчайдушно хочете отримати цей заповітний вигин - тоді ламінування вам допоможе. Саме після цієї процедуру вії стають вигнутими, а ваші очі візуально виглядають більше. Це особливо актуально для володарок неслухняних вій.

Фарбування. Під час цієї процедури також відбувається фарбування вій, а це значить, що можна забути про постійне підфарбовування вій тушшю, про смивку макіяжу очей!

Зручність після процедури. Якщо з нарощеними віями не можна спати, уткнувшись носом в подушку, пірнати, то з ламінуванням можна не боятися про збереження своїх вій. Ви можете вести звичайний спосіб життя, вмиватися, як хочете, і навіть користуватися засобами для макіяжу, якщо забажаєте. Ламінування не боїться ніяких маніпуляцій.

Універсальність процедури. Не важливо, які у вас вії - довгі, середні або короткі, ця процедура підходить жінкам абсолютно всіх вій!

Природність. Величезний плюс цієї маніпуляції - це природна природність. Будьте впевнені, що багато хто і не запідозрять, що ви пройшли через цю процедуру, а лише позаздрять вашим віям.

Тривалість ефекту. Звичайно, багатьох хвилює питання, як часто потрібно вдаватися до ламінування? Ефект від цієї процедури зберігається від 3 тижнів до 1,5 місяця, що є не таким вже маленьким терміном.

Різні види ламінування. Залежно від того, який саме ефект ви хочете отримати, майстер може запропонувати вам кілька видів цієї процедури: моделює, окрашивающее і лікувальне ламінування.

Похожие страницы