Навигация+ 

Особливості та переваги новобудов економ-класу

Опубликовано Сентябрь 3, 2017 – 20:18

Ще недавно «економними» вважалися тільки панельні будинки, будівництво яких займало мінімум часу. Сучасні будівельні компанії відмовилися від зведення панельних будинків через ненадійність і недовговічність будівель і перейшли до монолітно-каркасної і монолітною технологією. Подібні конструкції раніше застосовувалися при будівництві будівель бізнес-класу і елітних будинків.

На сайте http://intergal-bud.com.ua/projects/ Вы сможете выбрать проект компании и купить квартиру по выгодной цене.

Популярність новобудов економ класу

Багатоповерхові новобудови економ-класу в Росії займають більше 50% на ринку первинного житла. Серед різних верств населення затребувана продаж новобудов від забудовника бюджетного варіанту. Як відомо, попит породжує пропозицію, тому якщо ви підшукуєте житловий комплекс економ-класу на спеціалізованих сайтах нерухомості ви знайдете безліч вигідних пропозицій, які відповідають запитам.

Багатоквартирні комфортабельні будинки економ-класу розташовані в нових, швидко забудовується спальних районах російських міст і в передмісті. Це дозволяє забудовникам істотно знизити ціну на комфортне житло. Основні характеристики об'єктів: надійна якість будівлі, енергозберігаючі технології та низькі ціни. У центральних районах також є можливість придбати житло економ класу, але в цьому випадку квадратний метр житлоплощі коштуватиме на порядок дорожче.

Переваги новобудов економ-класу від забудовників

Головні переваги надійних монолітно-каркасних будинків від забудовників:

різноманітність планувань і архітектурних стилів;

енергозберігаючі технології;

поліпшена звуко- і теплоізоляція будівлі;

приміщення не вимагає додаткового утеплення;

великі площі квартир (більше 50 м2);

наявність трикімнатних квартир;

тривалий термін експлуатації.

Вибираючи квартиру для проживання в умовах крайньої півночі, слід звернути особливу увагу на показники надійності і тепла. Оптимальний варіант житла в цьому випадку - новобудови, в яких дотримані всі стандарти. У зв'язку з великою кількістю переваг новобудов економ-класу, саме цей вид житлової нерухомості є останні кілька років найбільш затребуваним і становить близько 80% угод на первинному ринку.

Всю цікаву для вас інформацію, включаючи плани планування і план забудови, вам може надати забудовник. Компанія-забудовник надає гарантію на квартиру, несе відповідальність за неполадки за договором, зобов'язується виконувати ремонтні роботи в рамках договору.

Похожие страницы