Навигация+ 

​Установка розсувних дверей своїми руками

Опубликовано Октябрь 20, 2018 – 16:14

Двері - невід'ємна частина абсолютно будь-якого приміщення, виконує як практичну, так і декоративну роль. Нині стали популярними розсувні двері, багато господарів вважають за краще встановлювати їх своїми руками.

Першим етапом проведення робіт є підготовка, яка включає: вибір дверей, підготовку отвору, завмер. Вибираючи конструкцію, слід визначити: для яких цілей вибираються двері і які фінансові можливості господаря. Однак не варто вибирати найдешевші матеріали, так як це може привести до даремним витрат.

Луковицы тюльпанов оптом Вы можете купить на сайте https://lukovica-tulpana.com.ua/optom/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

При підготовці отвору слід забезпечити гарне місце для розміщення і зняти розміри. Спочатку потрібно зняти старі двері, потім зробити запили і витягти конструкцію ломиком, провести перевірку підстави отвору на наявність пошкоджень, при необхідності провести ремонт.

Після проведення вище сказаних процедур вже варто визначитися з видом конструкції.

Далі можна проводити обробку напрямних профілів, почати потрібно з нижньої частини елемента, причому фахівці радять провести дану процедуру заздалегідь, простеживши, щоб нижня частина розташовувалася по рівню, щоб уникнути викривлення при розсихання дверей.

Верхню частину профільної системи слід встановлювати, суворо дотримуючись інструкції.

Висота при установці верхньої частини дорівнює: до висоти полотна додати 1,5-2 см, якщо це не суперечить інструкції. Поєднавши верхню і нижню частину, потрібно дізнатися відстань, на яке профіль буде відхилятися від самої стінки.

Потрібно відзначити, що процедура установки нескладна. Давайте розберемо, як встановити розсувні двері самостійно. Основна робота полягає в фіксації дверної системи вище самого отвору за допомогою спеціальних пристосувань.

Якщо двері встановлюються на стіну з гіпсокартону, то для їх установки потрібно використовувати спеціальні анкера, фіксуючи двері до стіни.

Важливою умовою є те, що встановлюючи Утапливаем розсувні двері, всі частини конструкції повинні як би ховатися в зоні полотна, ні в якому разі не виступаючи назовні, це виключить пошкодження розсувної системи дверей під час руху взад-вперед. Далі потрібно просто вставити самі двері між напрямними і заблокувати в цій порожнини за допомогою спеціальних заглушок. Потім потрібно відрегулювати двері, виключивши наявність зазорів і інших недоробок.

Отже, робота майже завершена. Остаточним етапом є перевірка роботи всієї конструкції, оснащення всіх елементів даної системи шалівку, спеціальними захисними кожухами і добором.

Після проведення всіх вище перерахованих робіт, конструкція придатна для повсякденного використання. Якщо Ви прийняли рішення встановити розсувні двері своїми руками, детально вивчіть дану статтю і всі інструкції. При виконанні роботи, не варто поспішати і нехтувати порадами фахівців.

Похожие страницы