Навигация+ 

Споруда Будинки з Бруса Своїми Руками

Як побудувати будинок з бруса своїми руками

брус Швидка навігація: Головна / Все про заміський будинок / Як побудувати будинок з бюстгальтера Своїми руками

 

Сьогодні, я розповім вам, як ми Stroie будинок бюстгальтера.Як завжди, я старався зробити статтю найбільш інформативною, тому весь процес описав у вигляді декількох етапів з додатком найцікавіших фотографій.По ходу статті, я буду робити деякий важливі зауваження, а також звертати вашу увагу на істотні моменти будівництва.

 

Відразу придбайте собі бензопилу. З нею робота піде на багато швидше. Сподіваюся, що ніхто з вас не додумається пиляти брус в ручну.Для заготівлі бетонної суміші, купите бетономішалку. Вона теж здорово заощадить час. Основна робота займає 1 сезон.

 

рулонная пакля для брусаПершим ділом, ми склали брус в одне місце.В принципі цей не весь брус, який так чи інакше знадобилася нам для цього грандіозного будівництва - приблизно третя частина.Невелику частину бруса ми вже рознесли навколо фундаменту для укладки.Також залишилося третину бруса за кадром на іншому кінці ділянки. Так вийшло, що машина не змогла пройти до основної "маси" бруса і тому ми вирішили вивантажити брус там.

 

Тут, можна побачити вже трохи нарізаної рулонної клоччя для прокладки швів між брусом.Ми її згортаємо "удвічі". Я знаю, що є такі умільці, які згортають паклю вчетверо.Але ми вирішили згортати саме так. Тут також можна побачити практично готовий оклад.Зараз ми встановлюємо бруси під перегородку. Брус окладу знизу вже просякнутий і покладений на руберойд.В іншій статті, де я розповідав про лазню, ми теж просочували нижні дошки підлоги лазні відпрацюванням. угол срубаЦе треба робити обов'язково. Про руберойд я навіть говорити особливо не хочу.З ним і так все ясно. Класти його потрібно.

 

Тепер, я хочу звернути вашу увагу на те, як збираються кути зрубу.Кути зрубу збираються в "косу лапу" і затягуються скобою. В паз лапки ми обов'язково прокладаємо клоччя.Хоча вважається, що на накладному вінці це робити зовсім не обов'язково.Але ми робимо.

 

Далі, давайте подивимося, як правильно з'єднувати брус під перегородки.Отже, брус під перегородки врубається т.зв. "Сковороднем". По-іншому ця врізка називається "ластівчин хвіст".

 

Ось так ось відбувається просочення окладного вінця. Все це справа ми просочуємо чудовою рідиною проти гниття.Вона абсолютно безбарвна, і ми в неї додали трохи морилки, щоб її було хоча б видно і ми розуміли, де вже просочили брус, а де ще немає.

Возможно, вам понравится
Будівництво з бруса
Будівництво з бруса
Будинок своїми руками
Будинок своїми руками
Утеплення будинку з бруса
Утеплення будинку з бруса

Башта Луньова & Nbsp; & mdash; & NBSP; GIGAmir
Наприкінці 2012 - NACA, 2013, щоб отримати руки на результатах аукціону і свідоцтво про власність.Вісім ..

Похожие страницы